Bazénové vysavače

 

Automatické bazénové vysavače

Automatické bazénové vysavače, na rozdíl od vysavače ručního a poloautomatického, mohou pracovat nezávisle na bazénové filtraci. V momentě, kdy bude vysavač pracovat, není nutné, aby současně byla v provozu filtrace. Veškeré nečistoty, které vysavač zachytí, najdete v jeho sběrném sáčku. Rozhodnete-li se pro bazénový vysavač vyššího modelu, pak se budete moci těšit nejen z čistého dna a spodní části stěny bazénu, ale také stěny bazénu s vodní linkou. Chcete-li vsadit na vysokou kvalitu, pak Vám můžeme doporučit bazénový vysavač Dolphin americké výroby. 

Vysavač Dolphin – záruka kvality a spokojenosti

Špičkový bazénový vysavač Dolphin splní i ty nejnáročnější požadavky ohledně pečlivého vyčištění Vašeho bazénu. Vysavač Dolphin má ve své nabídce nejen základní modely, kdy můžeme jmenovat například bazénový vysavač Dolphin Galaxy, ale také modely, které se postarají o kompletní vyčištění bazénu. K nim patří například bazénový vysavač Dolphin 2001, či řada Dolphin Supreme. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, se kterým přichází vysavač Dolphin, můžete očekávat vysokou kvalitu čištění. Jistě Vás také potěší, že vysavač Dolphin se může pochlubit dlouhou životností. Bazénový vysavač Dolphin díky své široké nabídce uspokojí v maximální míře jak požadavky běžného, tak náročného uživatele. 

Bazénový vysavač Dolphin – a pravidelná údržba bazénu je hračkou

Bazénový vysavač Dolphin vyčistí dno, stěny i vodní linku bazénu. Vysavač Dolphin se tak stává skutečně profesionální volbou mezi automatickými bazénovými vysavači. Vysavač Dolphin Galaxy i vysavač Dolphin Supreme M3 oceníte, je-li Váš bazén menších rozměrů, nehledě na to, zda je nadzemní, nebo zapuštěný. Vysavač Dolphin Supreme M4 i vysavač Dolphin 2001 se hodí do veškerých typů bazénů. Budete-li chtít využít možnosti zvolení optimálního čistící programu, pak se Vám nabízí vysavač Dolphin 2002 Plus a vysavač Dolphin Supreme M5, které jsou dodávané včetně dálkové ovládání. 


 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766