Přívěsy Kobras – rozsáhlá nabídka

K dispozici je pro Vás vše, co Vám v souvislosti s přívěsy může přijít na mysl. Rádi Vám dodáme nejen klasické přívěsy s hmotností od 750 do 3500 kilogramů, plošinové přívěsy (plata) a nákladní valníkové přívěsy. Co takhle přívěsy sklopitelné do všech stran? Máme pro Vás velice praktické přívěsy určené k převozu lodí, motocyklů či bicyklů, oldschoolově elegantní sajdkáry i originálně a futuristicky vyzírající uni-boxy – zkrátka všechno, co si můžete přát. Nabízíme samozřejmě i všechny potřebné komponenty, tažná zařízení a další příslušenství. Určitou nevýhodou většiny přívěsů je však skutečnost, že pokud nemáte velkou garáž, často se vyskytne problém s bezpečným uskladněním. Tento nedostatek geniálně řeší takzvané skládací přívěsy, které zatím nabízíme jako jediní!

Skládací přívěsy na míru od Kobras

Láká Vás myšlenka, který by dokázal bez větší fyzické námahy během několika málo minut rozložit a složit skutečně každý? V tom případě jste u Kobras správně! Skládací přívěsy jsou na trhu zatím nerozšířenou novinkou. Tento speciální typ přívěsů lze naprosto jednoduše uskladnit i v nepříliš prostorných garážích. Skládací přívěs však není praktický jen ve své skladnosti – vyniká i neobvyklou multifunkčností. EBECO Wall Trailer Vás zaručeně potěší.Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766