Křovinořezy

Moderní a výkonné křovinořezy bezpochyby oceníte v rámci finální úpravy po předchozím sekání. Křovinořez si poradí s dosekáním okolo záhonků, plotů, ale také stromů. Křovinořezy od renomovaných výrobců Vám poskytnou nejen vysoký výkon, spolehlivost, ale také nabídnou nízké provozní náklady, účinné tlumení vibrací při samotné práci aj. Již samotný křovinořez Vám poskytne nemalou službu. K řadě modelů, které nabízí Kobras, si však navíc můžete namontovat další užitečné příslušenství. Jmenovat můžeme například kultivátor, nůžky na ploty, prořezávač větví a další.

Křovinořezy – dostanou se i tam, kde motorová sekačka není schopna pracovat

Křovinořezy jsou vhodné nejen k sekání čistě rovných travnatých ploch, kde není sebemenší překážka. Křovinořezy si poradí i s nerovností terénu, kam se motorová sekačka nedostane. Moderní křovinořezy, manipulace s nimi je pohodlná, a to díky jejich nízké hmotnosti a současně pohodlného závěsného popruhu a dvojité rukojeti. Čím delší dobu budete Vámi vybraný křovinořez používat, tím více se budete moci těšit z univerzálnosti jeho využití.

Křovinořezy s dělenou hřídelí a jejich možnosti

Proč si kupovat jednotlivé zahradní pomocníky, když Vám křovinořez nabízí hned několik funkcí najednou? Křovinořezy s dělenou hřídelí v mžiku proměníte v prořezávací pilu, řetězovou pilu, nůžky na živý plot, kultivátor aj.

Křovinořezy – vybírejte podle velikosti zahrady, možnosti připojení k elektrickému proudu

Nemáte-li možnost si zakoupit křovinořez v kamenné prodejně, můžete si ho pořídit pěkně z pohodlí Vašeho domova. Vybrat si můžete mezi křovinořezy elektrickými, motorovými a aku křovinořezy. Elektrické křovinořezy využijete pro menší prostranství, a všude tam, kde není problém se snadno připojit k elektrice. Oproti tomu motorové a aku křovinořezy od Kobras využijete pro větší zahrady, odlehlá místa, kde by byl poněkud problém křovinořez připojit k elektrickému proudu.

Křovinořezy, jejich současná nabídka na trhu je poměrně široká, od méně známých, začínajících, až po léta ověřené výrobce. Chcete-li vsadit na jistotu, kvalitu, spolehlivost, funkčnost, a navíc se těšit ze servisu, pak je dobré vybírat křovinořezy u solidního a zkušeného prodejce. Ten Vám nabídne nejen křovinořezy od známých, špičkových výrobců, ale také poskytne odborné poradenství.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766