Křovinořezy

Dejte sbohem nežádoucí flóře (nejen) na vašich zahradách!

Křovinořezy od Kobras, jsou skvěle vyvážené a kvalitní přístroje, jejichž prioritou je efektivita a rychlost vaší práce. Každý z křovinořezů disponuje silným motorem s elektronickým zapalováním, karburátorem fungujícím na membránovém principu a odstředivou spojkou – výkon motoru je tedy stabilně vysoký a ideální pro každou příležitost. K pohodlnosti likvidace veškerého nevítaného rostlinstva přispívá i dvojitá rukojeť zamezující nepříjemným vibracím. Bombastický výkon, skvělá cena, absolutní spolehlivost – to jsou značkové křovinořezy, které vám přináší společnosti Kobras. Práce s nimi vám půjde od ruky jednoduše a rychle.

Značkové křovinořezy

Kobras vám nabízí křovinořezy od světově proslulých firem s dlouhou tradicí a mnoha spokojenými uživateli. Vyberete si mezi špičkovými přístroji od významných společností, jako jsou DOLMAR, HOMELITE, GMT či STIGA, nebo dáte přednost cenově přívětivým křovinořezům pocházejících z dílen firem AL-KO či MTD? Ať už zvolíte jakkoliv, vězte, že nebudete litovat. Působivý výkon, maximální spolehlivost a jedinečný design – to jsou křovinořezy od Kobras.


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766