Křovinořezy

Dejte sbohem nežádoucí flóře (nejen) na vašich zahradách!

Křovinořezy od Kobras, jsou skvěle vyvážené a kvalitní přístroje, jejichž prioritou je efektivita a rychlost vaší práce. Každý z křovinořezů disponuje silným motorem s elektronickým zapalováním, karburátorem fungujícím na membránovém principu a odstředivou spojkou – výkon motoru je tedy stabilně vysoký a ideální pro každou příležitost. K pohodlnosti likvidace veškerého nevítaného rostlinstva přispívá i dvojitá rukojeť zamezující nepříjemným vibracím. Bombastický výkon, skvělá cena, absolutní spolehlivost – to jsou značkové křovinořezy, které vám přináší společnosti Kobras. Práce s nimi vám půjde od ruky jednoduše a rychle.

Značkové křovinořezy

Kobras vám nabízí křovinořezy od světově proslulých firem s dlouhou tradicí a mnoha spokojenými uživateli. Vyberete si mezi špičkovými přístroji od významných společností, jako jsou DOLMAR, HOMELITE, GMT či STIGA, nebo dáte přednost cenově přívětivým křovinořezům pocházejících z dílen firem AL-KO či MTD? Ať už zvolíte jakkoliv, vězte, že nebudete litovat. Působivý výkon, maximální spolehlivost a jedinečný design – to jsou křovinořezy od Kobras.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766