Motorové kosy

 

Motorové kosy Kobras – kam se strunové sekačky nedostanou

Benzinové strunové sekačky, někdy také nazývané jako motorové kosy jsou alternativou ke klasickým strunovým sekačkám s přívodním kabelem. Jedná se o přístroje, které skvěle zvládají nejen běžné zahradní práce, jako je například posekání obyčejného trávníku. Hlavní výhodou motorových kos je skutečnost, že nacházejí své využití právě v takových místech a situacích, s nimiž by si klasická sekačka poradila jen stěží. 

Tyto snadno ovladatelné sekačky poháněné silným motorem Vám skvěle poslouží i při zbavování se opravdu přerostlých trsů trávy a plevele a při sekání ve svazích. Motorovou kosu s kvalitní řezací hlavicí oceníte i v případě kosmetického dosekávání trávníku kolem cest, záhonů, plotů, zdí a dalších překážek, které jsou pro klasickou sekačku „na kolečkách“ téměř neřešitelné. A nejen to. Motorové kosy, které Vám nabízíme, dokáží i spolehlivě prosekat a prosvětlit i křoviny a navíc jsou k dostání za sympatickou cenu, která Vaší peněžence nezpůsobí žádnou újmu. 

Motorové kosy Kobras – kvalita a efektivita 

Nabízíme Vám celou řadu motorových kos od společností, profilujících se zárukou prvotřídní kvality a spolehlivosti. Jedná se o značky AL-KO, STIGA, MTD a Homelite. K dispozici jsou motorové kosy s různou hmotností, různým výkonem, různě technicky řešeným způsobem zapalování různě výkonného benzinového motoru, avšak tyto rozdíly nejsou příliš dramatické. 

Obvyklý výkon motorové kosy se obvykle pohybuje kolem 0,8 KW a její záběr nepřesahuje 43 cm. Mezi našimi benzinovými sekačkami však naleznete i přístroje, které se od ostatních výrazněji liší. Například motorové kosy značky Homelite patří k nejlehčím svého druhu (váží pouhé 4 kilogramy) a kosy MTD pro změnu disponují dvoutaktovým motorem a antivibrační rukojetí. Několik věcí však mají všechny přístroje společných – kvalita, vyváženost, zajímavý design a pohodlnost. S motorovými kosami Kobras pro Vás bude sekání trávníku v nepřístupných místech snazší a příjemnější. 


 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766