Motorové kosy

 

Motorové kosy Kobras – kam se strunové sekačky nedostanou

Benzinové strunové sekačky, někdy také nazývané jako motorové kosy jsou alternativou ke klasickým strunovým sekačkám s přívodním kabelem. Jedná se o přístroje, které skvěle zvládají nejen běžné zahradní práce, jako je například posekání obyčejného trávníku. Hlavní výhodou motorových kos je skutečnost, že nacházejí své využití právě v takových místech a situacích, s nimiž by si klasická sekačka poradila jen stěží. 

Tyto snadno ovladatelné sekačky poháněné silným motorem Vám skvěle poslouží i při zbavování se opravdu přerostlých trsů trávy a plevele a při sekání ve svazích. Motorovou kosu s kvalitní řezací hlavicí oceníte i v případě kosmetického dosekávání trávníku kolem cest, záhonů, plotů, zdí a dalších překážek, které jsou pro klasickou sekačku „na kolečkách“ téměř neřešitelné. A nejen to. Motorové kosy, které Vám nabízíme, dokáží i spolehlivě prosekat a prosvětlit i křoviny a navíc jsou k dostání za sympatickou cenu, která Vaší peněžence nezpůsobí žádnou újmu. 

Motorové kosy Kobras – kvalita a efektivita 

Nabízíme Vám celou řadu motorových kos od společností, profilujících se zárukou prvotřídní kvality a spolehlivosti. Jedná se o značky AL-KO, STIGA, MTD a Homelite. K dispozici jsou motorové kosy s různou hmotností, různým výkonem, různě technicky řešeným způsobem zapalování různě výkonného benzinového motoru, avšak tyto rozdíly nejsou příliš dramatické. 

Obvyklý výkon motorové kosy se obvykle pohybuje kolem 0,8 KW a její záběr nepřesahuje 43 cm. Mezi našimi benzinovými sekačkami však naleznete i přístroje, které se od ostatních výrazněji liší. Například motorové kosy značky Homelite patří k nejlehčím svého druhu (váží pouhé 4 kilogramy) a kosy MTD pro změnu disponují dvoutaktovým motorem a antivibrační rukojetí. Několik věcí však mají všechny přístroje společných – kvalita, vyváženost, zajímavý design a pohodlnost. S motorovými kosami Kobras pro Vás bude sekání trávníku v nepřístupných místech snazší a příjemnější. 


 


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766