Motorové pily pracují bez kompromisu a za vás

Motorové pily jsou vynikajícím pomocníkem pro toho, kdo potřebuje spolehlivost, rychlost a vysoký výkon při práci na chalupě, rodinném domku, na zahradě, při kácení stromů. Každý si vybere z široké nabídky motorových pil u naší firmy a vše najdete pod jednou střechou, bez nutnosti objíždět různé prodejce, nebo zahradní centra.

Motorové pily mají lehké, výkonné a snadno ovladatelné mechanizmy poháněné buď elektromotory, nebo rychloběžnými benzínovými dvoutakty. Jsou velmi spolehlivé a se snadným servisem. Vyznačují se nízkou úrovní vibrací, emisí a gyroskopických sil. Motorové řetězové pily ocení každý majitel chaty či rodinného domku k rozřezávání surového dříví i řeziva. Motorové pily elektrické využijete na místech, kde není možno pracovat se spalovacím motorem, jako jsou dílny a stavby. Její nevýhodou je nižší výkon a menší mobilita. Pokud potřebujete pracovat mimo dílnu či kolnu, venku v lese či na zahradě, nebo budete potřebovat kácet a odvětvovat stromy, pak dejte přednost benzínové řetězové pile. Má velkou škálu výkonů a mnohem lepší výkon vzhledem ke své hmotnosti. A co je hlavní, benzínové motorové pily jsou také schopny provozu za jakéhokoliv počasí.

Kobras vám nabízí motorové pily pro domácí kutily, údržbu zahrad nebo pro práci skutečných profesionálů ve velmi obtížných terénních podmínkách. Velkou řadu výrobků od renomovaných firem si můžete vybrat již na našich internetových stránkách, také s jejich pomocí je možné vznést dotaz na určitý typ a získat tak v předstihu základní informace k výrobkům. Pokud to je možné, doporučujeme navštívit naši prodejnu v Praze a výrobky si „osahat“ přímo na místě. Naši pracovníci se vám budou věnovat a poskytnou vám veškeré informace o provozu a ovládání motorových pil.

Chalupáři a domácí kutilové zajisté ocení například motorové pily od firmy MTD pro majitele menších zahrad a rodinných domků. Tyto motorové pily jsou velmi cenově dostupné, lehké s příjemným ovládáním. Nebo potřebujete něco výkonnějšího? V tom případě se zaměřte na výrobky firem Stiga nebo Homelite. Homelite vás určitě překvapí svými přijatelnými cenami, Stiga patří do vyšší cenové kategorie a také se dá o jejích výrobcích již uvažovat při potřebě údržby větší zahrady při prořezávání stromů či zpracování většího množství dřeva.

Velmi svým poměrem cena a výkon překvapí motorové pilky GTM, které často využívají i menší firmy pro profesionální práce. Ale nejvíce tyto motorové pily ocení domácí kutilové, právě pro jejich konstrukci a cenu.

Motorové pily profesionálů se ale jmenují Dolmar. Jsou vyráběny v Německu a využívají se tam, kde je potřeba kvalita na té nejvyšší úrovni. Jedná se o profesionální motorové pily vhodné na kácení a zpracování silných kmenů. Není tedy náhodou, že s výrobky firmy Dolmar pracují nejen stoprocentní profesionálové, ale jsou využívány i při dřevorubeckých závodech.

Je tedy jen na Vás, jakou motorovou pilu si vyberete, a my vám rádi vyjdeme vstříc.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766