Motorové kosy

Motorové kosy - prodejce

Jedním z prodejců, ale servisních firem, které motorové kosy prodávají je naše firma KOBRAS. Jako specialista na zahradní techniku pro všechny typy zahrad, parků a dokonce i lesoparků máme v nabídce nejen motorové kosy, ale i sekačky, travní traktory, frézy na sníh a řadu dalších výrobků zahradní techniky.

Pokud se rozhodnete pro nákup motorové kosy, považujeme za ideální navštívit internetové stránky prodejce, abyste si udělali alespoň základní přehled o výrobku, jakým jsou morové kosy. Jestliže můžete prodejnu navštívit osobně, je to ideální, máte možnost si motorové kosy osahat přímo na místě, prodiskutovat s personálem vaše potřeby a motorovou kosu si přímo v prodejně vybrat a vyzkoušet.

Motorové kosy – výběr z různých značek

Nabízíme motorové kosy od předních firem, které zahradní techniku vyrábí již po dlouhá léta. Můžete volit motorové kosy od firmy Stiga, Ryobi, AL-KO , GTM, LTD či Riwali a Homelite. Ano, výběr výrobků, motorových kos je opravdu široký. Proto je důležité, pro toho, který se neorientuje vůbec či jen velmi málo v zahradní technice, konzultace s prodavači firmy. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni příslušnými výrobci motorový kos, takže mají naprostý přehled o jejich vlastnostech – ctnostech či nectnostech, ale také o novinkách, které při výrobě motorových kos mohou ovlivnit jejich provoz.

Motorové kosy – doprava zdarma

Jestliže nemůžete prodejnu osobně navštívit, nebo nemáte možnost si výrobek, motorovou kosu sami dovézt domů, můžete využít i akce. Která při koupi některých motorových kos právě probíhá. Doprava motorové kosy na místo určení zdarma. Možná i toto vás může ovlivnit při upřednostnění některé motorové kosy před jinou. 

Při koupi motorové kosy samozřejmě získáte možnost záruky, opravy zdarma při poruše motorové kosy, ale také možnost pravidelné údržby morové kosy v mimo záruční dobu, za velmi dobrých podmínek a u specialistů na zahradní techniku. Motorová kosa se jistě stane užitečným pomocníkem na Vaší zahradě nebo při vašem podnikání v údržbě zeleně.

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766