Obytné automobily

 

Obytné automobily – druhý domov, u kterého také platí „všude dobře, doma nejlépe“

Obytné automobily Vám totiž navíc poskytnou luxus pojízdného domova. Odpadnou Vám nemalé starosti spojené se sháněním vhodného ubytování, ať už využijete obytné automobily pro letní, či zimní cesty. Že byste si vystačili v případě vyspání i s osobním automobilem, a to po sklopení předních sedaček? Již jste však takto zkoušeli spát? A máte to opravdu zapotřebí? Nevyspalí, s bolavou hlavou, rozlámaným tělem se pak vydáte následující den dál? Uskromnění není vždy na místě. Šetřit se dá i efektivnějším způsobem, který nabízí právě naše obytné automobily. S jejich pořízením totiž získáte, a to ne jednorázově. 

Obytná auta – vstupní investice záruky spokojeného soužití

Obytné automobily mohou být vstupní investicí záruky Vašeho spokojeného žití. Nebo si skutečně myslíte, že Vaše drahá polovička, děti budou nadšeni z dovolené, kdy budou muset šlápnout do pedálů, a nehledě na počasí obrazně řečeno polykat kilometry? Takovéto dobrodružství spojené s omezením, nepohodlím, můžete přenechat náctiletým. Vy si přeci můžete užívat dobrodružné dovolené i jiným způsobem. A že by to snad byla nuda, když se budete moci pěkně natáhnout na lůžku, kdykoli se Vám zachce, nebo se osvěžit ve sprše? Obytné automobily rozhodně nejdou ruku v ruce s nudou

Obytné automobily – pěkně domácí strava, bez experimentování místních specialit

Obytné automobily, u nich nebudete odkázáni na místní stravu, která nemusí zrovna lahodit Vašemu jazýčku. Luxusní obytná auta, která si u nás můžete zakoupit, disponují kuchyňským koutem, včetně chladničky. A po dobrém jídle si můžete dát „dvacet“, a nemusíte kvůli tomu rozbíjet stan, či si lehnout jen tak na trávu. V naší nabídce najdete obytné automobily se spouštěcí postelí, kterou můžete využít vždy v případě potřeby.   

Obytné automobily – nic a nikdo Vás ze zálohy při „odskočení si“ nepřekvapí

Obytné automobily, jejich součástí je také WC, díky čemuž již nebudete patřit k těm, kteří netrpělivě vyhlíží, kdy se ve směru Vaší trasy objeví benzínka, odpočívadlo, či lesík. Obytné automobily Vám umožní díky zabudované toaletě kdykoliv si odskočit, aniž byste se museli strachovat, že by Vás něco „ze zálohy nepříjemně překvapilo. 

Obytné automobily – naprostá svoboda a nezávislost

Obytné automobily, se kterými přicházíme, Vám poskytnou naprostou svobodu a nezávislost. Konec mačkání s ostatními pasažéry v případě cestování autobusem. Konec odkázání na vytyčené trasy, zastávky pro přestávky. Obytné automobily představují svobodu cestování spojenou s luxusem a noblesou. Obytné automobily, s nimi můžete procestovat celý svět, a přitom se stále můžete těšit z prostředí domova


 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766