Přívěsy a jejich doplňky

Přívěsy a přívěsová technika od Kobras

Sháníte přívěs, který by přesně odpovídal Vašim mírám a potřebám? Jako přední český výrobce přívěsů a přívěsové techniky Vám zaručeně pomůžeme a vyhovíme. Nabízíme širokou škálu sériově vyráběných přívěsů nejrůznějších velikostí a druhů. V našem sortimentu naleznete nejrůznější brzděné i nebrzděné přívěsy o hmotnostech od 750 do 3500 kg, přívěsové komponenty, tažná zařízení a jiné příslušenství. Kobras je navíc jediný autorizovaný výrobce homologovaných přívěsů a přívěsové techniky pro motocykly v České republice. Mezi našimi přívěsy si jistě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Nabízíme klasické nákladní valníkové přívěsy, plošinové přívěsy (takzvaná „plata“), třístranné sklápěče (přívěsy, jež je možno sklápět do všech stran), ale i méně tradiční druhy přívěsů. 

Jezdíte často na vodu a chtěli byste vlastnit přívěs na převoz lodí? Hodil by se vám přívěs, na kterém můžete dopravovat motocykly? Přitahuje Vás netradiční a elegantní design takzvaných uni-boxů, nebo byste chtěli mít na svém motocyklu připevněnou takzvanou „sajdkáru“? Jsme tu, abychom Vám vyhověli. Sériově vyráběných přívěsů nabízíme opravdu velký počet – a každý z nich je k dostání v brzděné i nebrzděné variantě. Jako jediní na českém trhu navíc nabízíme skládací přívěsy, které dokáže bez námahy rozložit/složit skutečně každý.

Přívěsy a přívěsová technika na míru

Pokud navštívíte naše výrobní středisko v Benátkách nad Jizerou, můžete si zde rovnou vybrat až ze 40 přívěsů, ke kterým vám na počkání můžeme namontovat jakoukoliv přívěsovou techniku a různé komponenty přesně podle Vašich představ – a to s nezanedbatelnou slevou.

Pokud Vám žádný z přívěsů sériové výroby přeci jen nebude stoprocentně vyhovovat, není problém. Vyrábíme i přívěsy a přívěsovou techniku přesně na míru Vaším přáním a potřebám. Přívěs nejen vyrobíme, ale dodáme Vám ho rovnou se schváleným a vystaveným technickým průkazem. S přívěsy Kobras zkrátka přijde na své každý.Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766