Robotické sekačky

 

Majitel robotické sekačky má vlastně ulehčenou práci v několika případech. Nejen že mu jeho sekačka za jeho nepřítomnosti poseká trávník, ale ještě mu ho i pohnojí jemně nasekanou travou, která po robotické sekačce zůstane v pažitu.

Kobras, specialista na zahradní techniku má ve svém portfoliu několik druhů robotických sekaček, které se hodí pro různé velikosti zahrad a trávníků. Spolu se sekačkou je dodávána i nabíjecí stanice – dok. Dále je to vymezovací drát, tento drát se před uvedením sekačky do provozu položí na trávník a tím se vymezí prostora, kterou bude robotická sekačka pravidelně udržovat.

Robotické sekačky – automatické sekání

V přehledném menu se nastaví týdenní režim sekání, umístí se nabíjecí stanice v blízkosti zásuvky elektrického proudu a sekačka se umístí do svého doku. Doporučujeme toto nastavení nechat na zaměstnancích prodejce, kteří jsou již vyškoleni servisními techniky výrobce a mají s těmito robotickými sekačkami zkušenosti. V určený čas sekačka sama vyjíždí ze svého doku s plně nabitými lithiovými bateriemi a začne vykonávat svůj úkol, seče trávu a zároveň ji i posekanou rozhazuje po pažitu. Ideální je nastavit tento úkon na dobu, kdy nejste doma. Během dopoledne je trávník posekaný, sekačka zajíždí opět do svého nabíjecího doku a vy přicházíte ze zaměstnání. 

Je to jistě jiný pohled na posekanou zahradu, hlavně když již nemusíte odpoledne obtěžovat svou rodinu i sousedy zbytečným hlukem motorové sekačky. Vše je posekáno během dopoledne, kdy jsou všichni v práci.

Špičkové robotické sekačky díky svým doplňkům dokážou sekat i velmi nepřístupné prostory, úzká místa a různé zákruty, k tomu slouží i možnost manuálního ovládání robotické sekačky. Tyto sekačky mají možnost přejíždět i chodník pro sekání v jiných nastavených zónách, které mohou být celkem čtyři, či najet na trávník v jiném místě, pokud je to potřeba.

Robotické sekačky šetří čas

Robotické sekačky šetří váš čas, který můžete věnovat své rodině či koníčkům, místo toho abyste ho trávili například v nepříznivém počasí pobíháním po zahradě s motorovou sekačkou. Robotická sekačce totiž nevadí nějaký deštík či tma. Je plně automatizovaná a dokáže si poradit i s těmito překážkami.

Kobras nabízí široký výběr robotických sekaček od ověřených výrobců, poskytuje na ně záruční i pozáruční servis a také vám samozřejmě poradí s jejich výběrem a provozem.

 


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766