Robotické sekačky

 

Majitel robotické sekačky má vlastně ulehčenou práci v několika případech. Nejen že mu jeho sekačka za jeho nepřítomnosti poseká trávník, ale ještě mu ho i pohnojí jemně nasekanou travou, která po robotické sekačce zůstane v pažitu.

Kobras, specialista na zahradní techniku má ve svém portfoliu několik druhů robotických sekaček, které se hodí pro různé velikosti zahrad a trávníků. Spolu se sekačkou je dodávána i nabíjecí stanice – dok. Dále je to vymezovací drát, tento drát se před uvedením sekačky do provozu položí na trávník a tím se vymezí prostora, kterou bude robotická sekačka pravidelně udržovat.

Robotické sekačky – automatické sekání

V přehledném menu se nastaví týdenní režim sekání, umístí se nabíjecí stanice v blízkosti zásuvky elektrického proudu a sekačka se umístí do svého doku. Doporučujeme toto nastavení nechat na zaměstnancích prodejce, kteří jsou již vyškoleni servisními techniky výrobce a mají s těmito robotickými sekačkami zkušenosti. V určený čas sekačka sama vyjíždí ze svého doku s plně nabitými lithiovými bateriemi a začne vykonávat svůj úkol, seče trávu a zároveň ji i posekanou rozhazuje po pažitu. Ideální je nastavit tento úkon na dobu, kdy nejste doma. Během dopoledne je trávník posekaný, sekačka zajíždí opět do svého nabíjecího doku a vy přicházíte ze zaměstnání. 

Je to jistě jiný pohled na posekanou zahradu, hlavně když již nemusíte odpoledne obtěžovat svou rodinu i sousedy zbytečným hlukem motorové sekačky. Vše je posekáno během dopoledne, kdy jsou všichni v práci.

Špičkové robotické sekačky díky svým doplňkům dokážou sekat i velmi nepřístupné prostory, úzká místa a různé zákruty, k tomu slouží i možnost manuálního ovládání robotické sekačky. Tyto sekačky mají možnost přejíždět i chodník pro sekání v jiných nastavených zónách, které mohou být celkem čtyři, či najet na trávník v jiném místě, pokud je to potřeba.

Robotické sekačky šetří čas

Robotické sekačky šetří váš čas, který můžete věnovat své rodině či koníčkům, místo toho abyste ho trávili například v nepříznivém počasí pobíháním po zahradě s motorovou sekačkou. Robotická sekačce totiž nevadí nějaký deštík či tma. Je plně automatizovaná a dokáže si poradit i s těmito překážkami.

Kobras nabízí široký výběr robotických sekaček od ověřených výrobců, poskytuje na ně záruční i pozáruční servis a také vám samozřejmě poradí s jejich výběrem a provozem.

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766