Sekačky na trávu

 

Sekačky na trávu Vás zbaví úmorné dřiny

Moderní a výkonné sekačky na trávu, které pro Vás máme v obchodě Kobras připravené, Vás zbaví úmorných hodin dřiny při pracném sekání trávy. Pohled na louku, kde ve svitu slunce žnou trávu urostlí muži, může být romantický, fascinující, ovšem jen do té chvíle, než byste se měli kosy chopit Vy sami. Romantiky se vzdát nemusíte, a přitom se můžete rozloučit s puchýři, mozoly a případným zraněním, zvážíte-li koupi sekačky na trávu. Dříve nebyla možnost se těšit z výhod, které nabízí sekačka na trávu. Zatímco tehdejší způsob žití Vám může z nezasvěceného pohledu připadat idylický, jiného názoru by byli bezpochyby ti, kteří měli možnost jen v podobě kosy a srpu. 

Sekačky na trávu Vám přinesou volný čas, ušetří Vaše ruce i záda

Takové sekání trávy bez sekačky na trávu, která dříve nebyla, trvalo i několik dnů. A tak, než bylo dosekáno, mohlo se prakticky začít znova. O případném volném času navíc, tak nemohla být ani řeč. Sekání trávy za využití sekačky na trávu, trvá nesrovnatelně kratší dobu, kdy současně ušetříte také Vaší sílu. A zbylou sílu můžete využít na onu romantiku ve dvou, třeba při západu slunce, jak se můžete s protějškem kochat pohledem na upravenou zahradu z útulného prostředí altánku.  

Sekačky na trávu s pojezdem a sběrným košem

Sekačky na trávu jsou nejen zárukou, že Váš trávník bude mít dokonalý sestřih. Sekačky na trávu Vás zbaví po posečení trávy další dřiny v podobě shrabávání posečené trávy. Pořídíte-li si v našem obchodě Kobras, model sekačky s pojezdem a sběrným košem, pak za Vás veškerou hlavní, ale i následnou činnost zařídí právě sekačka na trávu. To, kdybyste využili ruční kosy, bude veškerá invence zcela na Vás, a to nejen ohledně zaručení rovnoměrného střihu trávníku, ale i shrabání trávy. A pokud by Vám ušetřená práce a ušetřený čas stále nestačil, pak i v tomto případě pro Vás máme vskutku efektní a účelné řešení.

Robotické sekačky na trávu ve Vás nebudou asociovat hraní si s kačerem

Připadá Vám tak trochu směšný, trapný obrázek toho, jak jede sekačka na trávu, a za ní Vy, kdy ji držíte, kočírujete? Připadali byste si jako v dětství, kdy jste tahali kačera, ovšem s tím rozdílem že jste to byli Vy, kdo byl tím prvním, kdo udává tempo a směr? U sekačky na trávu byste měli pocit, že hrajete druhé housle, i když to budete stále Vy, kdo bude kočírovat? Pak by vás mohla zaujmout robotická sekačka na trávu, která pracuje bez nutnosti toho, abyste ji následovali. Pokud byste chtěli v maximální míře ušetřit čas, a skutečně si užít volného času na zahradě sladkým nicneděláním, pak robotické sekačky na trávu by mohly být pro Vás tím pravým ořechovým. 


 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766