Sekačky Stiga

Společnost Stiga se smí pyšnit titulem největšího výrobce zahradní techniky v severských zemích, avšak v také ve zbytku Evropy hraje významnou roli. Jedním z mnoha jejich produktů jsou sekačky Stiga. Široký výběr sekaček Stiga Vám zaručí možnost výběru od malých elektrických sekaček až po velké profesionální zahradní traktůrky. V České republice si sekačky Stiga můžete zakoupit díky naší firmě Kobras.

V naší nabídce naleznete několik druhů sekaček Stiga. Vybírat můžete z elektrické sekačky a to jak s pojezdem, tak bez pojezdu, dále motorové sekačky s pojezdem i bez pojezdu a v neposlední řadě také sekačky mulčovací.

Elektrické sekačky mají několik výhod. V prvé řadě je to velmi tichý chod a ekologický provoz a dále například také nízká hmotnost. Tyto sekačky jsou ovšem závislé na přívodu elektrické energie. Elektrické sekačky mohou být buď s pojezdem, nebo bez pojezdu a hodí se převážně pro menší zatravněné plochy. Pokud se chcete vyhnout zdlouhavému sbírání posekané trávy, doporučujeme Vám vybrat si z naší nabídky sekačku Stiga se sběrným košem.

 

Benzínové sekačky a jejich výhody

V případě středně velkých zatravněných ploch doporučujeme zvolit sekačku benzínovou (motorovou), která si získává stále větší oblibu a to nejenom díky svému výkonu, ale také např. neomezeností přívodním elektrickým kabelem, jak je tomu u sekaček elektrických. Benzínovou sekačku jistě ocení majitelé trávníků, v jejichž blízkosti není přívod elektrické energie. Výhodou benzínových sekaček je, krom výše zmiňovaného, šetrnost k životnímu prostředí a hlavně vysoký výkon a jednoduchá údržba. Stejně jak u elektrických sekaček, tak i benzínové sekačky Stiga nabízíme s pojezdem i bez pojezdu. Velkou výhodou benzínových sekaček s pohonem je snadná manipulace.

 

 

Mulčovací sekačky Stiga

Kromě elektrických a benzínových sekaček Stiga máme v nabídce také mulčovací sekačky. Mulčovací sekačky Stiga jsou velmi výkonné a krom klasické funkce sekání jsou doplněny o funkci mulčování. Mulčováním bývá tráva rozsekána na velmi malé, až miniaturní kousky, které se po čase rozloží a poslouží jako hnojivo Vašemu trávníku. Odpadá tím také nutnost neustálého vysypávání koše s posekanou trávou, což ušetří nejen Váš čas, ale také problémy s uskladňováním posekané trávy, protože ne každý má na svém pozemku možnost kompostovat. Dalšími nespornými výhodami mulčovacích sekaček Stiga je jejich tichý a ekologický provoz a v neposlední řadě také velmi kvalitní konstrukce. Pokud bychom měli výše uvedené shrnout, tak pokud chcete výkonnou sekačku, která zanechá Váš trávník dokonale upravený a zároveň pohnojený, pokud se chcete vyhnout zdržujícímu se vynášení posekané trávy, tak mulčovací sekačka Stiga je pro Vás jasnou volbou.

 


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766