Sekačky Stiga

Společnost Stiga se smí pyšnit titulem největšího výrobce zahradní techniky v severských zemích, avšak v také ve zbytku Evropy hraje významnou roli. Jedním z mnoha jejich produktů jsou sekačky Stiga. Široký výběr sekaček Stiga Vám zaručí možnost výběru od malých elektrických sekaček až po velké profesionální zahradní traktůrky. V České republice si sekačky Stiga můžete zakoupit díky naší firmě Kobras.

V naší nabídce naleznete několik druhů sekaček Stiga. Vybírat můžete z elektrické sekačky a to jak s pojezdem, tak bez pojezdu, dále motorové sekačky s pojezdem i bez pojezdu a v neposlední řadě také sekačky mulčovací.

Elektrické sekačky mají několik výhod. V prvé řadě je to velmi tichý chod a ekologický provoz a dále například také nízká hmotnost. Tyto sekačky jsou ovšem závislé na přívodu elektrické energie. Elektrické sekačky mohou být buď s pojezdem, nebo bez pojezdu a hodí se převážně pro menší zatravněné plochy. Pokud se chcete vyhnout zdlouhavému sbírání posekané trávy, doporučujeme Vám vybrat si z naší nabídky sekačku Stiga se sběrným košem.

 

Benzínové sekačky a jejich výhody

V případě středně velkých zatravněných ploch doporučujeme zvolit sekačku benzínovou (motorovou), která si získává stále větší oblibu a to nejenom díky svému výkonu, ale také např. neomezeností přívodním elektrickým kabelem, jak je tomu u sekaček elektrických. Benzínovou sekačku jistě ocení majitelé trávníků, v jejichž blízkosti není přívod elektrické energie. Výhodou benzínových sekaček je, krom výše zmiňovaného, šetrnost k životnímu prostředí a hlavně vysoký výkon a jednoduchá údržba. Stejně jak u elektrických sekaček, tak i benzínové sekačky Stiga nabízíme s pojezdem i bez pojezdu. Velkou výhodou benzínových sekaček s pohonem je snadná manipulace.

 

 

Mulčovací sekačky Stiga

Kromě elektrických a benzínových sekaček Stiga máme v nabídce také mulčovací sekačky. Mulčovací sekačky Stiga jsou velmi výkonné a krom klasické funkce sekání jsou doplněny o funkci mulčování. Mulčováním bývá tráva rozsekána na velmi malé, až miniaturní kousky, které se po čase rozloží a poslouží jako hnojivo Vašemu trávníku. Odpadá tím také nutnost neustálého vysypávání koše s posekanou trávou, což ušetří nejen Váš čas, ale také problémy s uskladňováním posekané trávy, protože ne každý má na svém pozemku možnost kompostovat. Dalšími nespornými výhodami mulčovacích sekaček Stiga je jejich tichý a ekologický provoz a v neposlední řadě také velmi kvalitní konstrukce. Pokud bychom měli výše uvedené shrnout, tak pokud chcete výkonnou sekačku, která zanechá Váš trávník dokonale upravený a zároveň pohnojený, pokud se chcete vyhnout zdržujícímu se vynášení posekané trávy, tak mulčovací sekačka Stiga je pro Vás jasnou volbou.

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766