Sněhová fréza – neúnavný pomocník v zimním období

Vlastníte nemovitost v místě, kde se často potýkáte s větším množstvím sněhu, využijte opravdu neúnavného pomocníka pro jeho likvidaci. Sněhová fréza se stane vaším kamarádem pro zimní období. Dejte vale ručním hrablům, ty použijte již jen jako doplňkový prostředek k úklidu.

Jakou sněhovou frézu si tedy potřebujete pořídit? Na trhu je řada typů sněhových fréz, jen se rozhodnout pro ten správný. Odkud budete sníh odklízet? Pokud je kolem vašeho domu rovná a zpevněná půda, kvalitní přístupová cesta, je pro vás ideální jednostupňová sněhová fréza. Pokud ale potřebujete odklízet větší množství sněhu, který může být i hluboko pomrzlý, terén je nerovný a není zpevněný, pořiďte si sněhovou frézu dvoustupňovou.

Než se rozhodnete pro koupi sněhové frézy, navštivte odbornou prodejnu, kde vám rádi a zasvěceně poradí.

Odborníci ve specializovaných prodejnách mají již velké zkušenosti s výběrem sněhových fréz pro různé povrchy a množství napadaného sněhu. Velmi kvalifikovaně vám třeba poradí zaměstnanci firmy Kobras, která se vedle prodeje a servisu zahradní techniky zabývá i prodejem a servisem sněhových fréz.

Firma nabízí velmi široký repertoár sněhových fréz ze zemí s velkou tradicí těchto výrobků. Severské země zastupují výrobky firmy Stiga v cenovém rozmezí od cca 13.000,- až do částky téměř 70.000,- Kč. Nejlevnější typ se hodí pro pravidelné čištění rovných chodníků a příjezdových ploch pokrytých menší vrstvou čerstvého sněhu, zato se starým a promrzlým sněhem s větší výškou navátí se dražší profesionální výrobky poperou se sílou dravce.

Osvědčeným výrobkem jsou také sněhové frézy vyrobené v Kanadě, opět na území, které má sněhové podmínky velmi tvrdé a proto výrobky z tohoto regionu mají i vyzkoušenou kvalitu přímo z provozu.

Pokud se tedy rozhodnete pro koupi sněhové frézy, je potřeba zvážit pro jaký terén a pro jaký typ sněhu budete potřebovat tohoto neúnavného společníka. Po návštěvě specializované firmy budete určitě chytřejší a je jen na vás, jaké rozhodnutí uděláte. Právě nyní je nejvhodnější doba ke koupi sněhové frézy u firmy Kobras. Probíhá akce, při které si můžete některé typy zakoupit za velmi výhodnou cenu, s dopravou sněhové frézy, respektive jejím odvozem zdarma do místa vašeho bydliště.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766