Sněhová fréza – neúnavný pomocník v zimním období

Vlastníte nemovitost v místě, kde se často potýkáte s větším množstvím sněhu, využijte opravdu neúnavného pomocníka pro jeho likvidaci. Sněhová fréza se stane vaším kamarádem pro zimní období. Dejte vale ručním hrablům, ty použijte již jen jako doplňkový prostředek k úklidu.

Jakou sněhovou frézu si tedy potřebujete pořídit? Na trhu je řada typů sněhových fréz, jen se rozhodnout pro ten správný. Odkud budete sníh odklízet? Pokud je kolem vašeho domu rovná a zpevněná půda, kvalitní přístupová cesta, je pro vás ideální jednostupňová sněhová fréza. Pokud ale potřebujete odklízet větší množství sněhu, který může být i hluboko pomrzlý, terén je nerovný a není zpevněný, pořiďte si sněhovou frézu dvoustupňovou.

Než se rozhodnete pro koupi sněhové frézy, navštivte odbornou prodejnu, kde vám rádi a zasvěceně poradí.

Odborníci ve specializovaných prodejnách mají již velké zkušenosti s výběrem sněhových fréz pro různé povrchy a množství napadaného sněhu. Velmi kvalifikovaně vám třeba poradí zaměstnanci firmy Kobras, která se vedle prodeje a servisu zahradní techniky zabývá i prodejem a servisem sněhových fréz.

Firma nabízí velmi široký repertoár sněhových fréz ze zemí s velkou tradicí těchto výrobků. Severské země zastupují výrobky firmy Stiga v cenovém rozmezí od cca 13.000,- až do částky téměř 70.000,- Kč. Nejlevnější typ se hodí pro pravidelné čištění rovných chodníků a příjezdových ploch pokrytých menší vrstvou čerstvého sněhu, zato se starým a promrzlým sněhem s větší výškou navátí se dražší profesionální výrobky poperou se sílou dravce.

Osvědčeným výrobkem jsou také sněhové frézy vyrobené v Kanadě, opět na území, které má sněhové podmínky velmi tvrdé a proto výrobky z tohoto regionu mají i vyzkoušenou kvalitu přímo z provozu.

Pokud se tedy rozhodnete pro koupi sněhové frézy, je potřeba zvážit pro jaký terén a pro jaký typ sněhu budete potřebovat tohoto neúnavného společníka. Po návštěvě specializované firmy budete určitě chytřejší a je jen na vás, jaké rozhodnutí uděláte. Právě nyní je nejvhodnější doba ke koupi sněhové frézy u firmy Kobras. Probíhá akce, při které si můžete některé typy zakoupit za velmi výhodnou cenu, s dopravou sněhové frézy, respektive jejím odvozem zdarma do místa vašeho bydliště.


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766