Štípače dřeva – neúnavní pomocníci před zahájením topné sezóny

S pomocníky jako jsou štípače dřeva, není problém vytvořit bohaté zásoby paliva na zimní období, popřípadě pro počasí, které nás přímo vybízí zatopit v krbu a trávit u něho příjemné chvilky. Štípače dřeva nám pomohou z polen naštípat kusy dřeva rozměrů, které potřebujeme pro svůj krb, krbová kamna či kotel.

Ve své prodejně vám můžeme nabídnout oba základní druhy štípačů dřeva od různých firem. Jedná se o horizontální či vertikální štípače dřeva, a ty si vybíráte podle vašich potřeb.

Je tedy třeba předem dobře zvážit, co všechno od štípače dřeva budete požadovat, hlavně jak dlouhá a tlustá polena budete porcovat a z jakého dřeva. Z toho vám vyplyne, jak silný výkon a štípací sílu potřebujete. Chcete-li jen příležitostně naštípat hromádku menších polen do krbu pro zimní romantiku, postačí vám horizontální typ štípače dřeva.

Vertikální štípače dřeva jsou výkonnější a zvládnou opravdu velká polena až do délky 130 cm. Logicky jsou ale také výrazně dražší. Jestli však vytápíte dřevem celoročně rodinný dům, neměli byste litovat peněz a pořídit kvalitní stroj. V budoucnu se to určitě vyplatí.

A jaký štípač dřeva si tedy vybrat? Horizontální nebo vertikální? Uvažujte, potřebujete topit celoročně, pracujete v lese a máte štípání dřeva jako podnikání, nebo potřebujete jen zatopit na chatě či chalupě. To všechno jsou aspekty, se kterými musíte počítat při výběru štípače dřeva. A pokud se obrátíte na naše proškolené zaměstnance, máte vyhráno. Určitě s vámi vše podrobně proberou a poradí, jaký výrobek si máte pořídit.

Chalupáři nebo obyvatelé rodinného domku v nižších oblastech, kde není tak tuhá zima, a kteří nepotřebují topit dřevem celoročně, zajisté ocení horizontální štípač dřeva od firmy Woodster, nebo jiný podobný výrobek. Pomůže vám snadno a rychle naštípat dřevo na víkendový pobyt na chalupě nebo přitopení v rodinném domku.

Na rozdíl od nich obyvatelé v podhorských či horských oblastech, nebo provozovatelé penzionů, kde se dá topit dřevem téměř celý rok, ocení výkonnějšího pomocníka pro štípání dřeva. Je také samozřejmě v jiné cenové relaci, ale zato máte zajištěný přísun topných polen po celou sezonu. Tyto vertikální štípače dřeva dokážou neúnavně pracovat po celý den, vytváří velmi vysoký tlak při štípání polen různých délek i šířky.

Vše pod jednou střechou v prodejně firmy Kobras, to je krédo, které firma nabízí svým zákazníkům. Díky profesionálně zpracovaným internetovým stránkám si můžete vybrat podle různých parametrů „svůj“ štípač dřeva, ale přesto doporučujeme osobní návštěvu v prodejním centru. Tady se můžete s výrobky seznámit osobně, doslova si na ně sáhnout. Poradit se s prodejci a nechat si předvést štípač dřeva při práci.

Kobras nabízí svým zákazníkům i zajímavé akce při koupi některých výrobků, například dárky v podobě náhradních štípacích klínů, prodlouženou záruku na štípače dřeva a jejich dopravu k zákazníkovi zdarma. Záruční i pozáruční servis je naprostou samozřejmostí.

Navštivte prodejnu Kobras v Praze 9 a budete naprosto spokojeni!


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766