Štípače dřeva

Štípače dřeva pro příležitostné i pravidelné zatápění

Štípače na dřevo oceníte, ať už si zatápíte, přitápíte příležitostně, například pro navození romantické nálady, příjemné pohody, nebo topíte dřevem během celé topné sezóny. V obou případech u nás najdete štípač dřeva, který bude vyhovovat Vašim individuálním potřebám. Proč si neušetřit práci, ale také fyzické vypětí, když za Vás drtivou většinu práce může odvést spolehlivý štípač dřeva

Štípače dřeva pro silné muže i něžné pohlaví

 

Štípače dřeva může s lehkostí ovládat, jak silný muž, tak něžné pohlaví. Pokud byste zůstali u klasické sekery a špalku, pak si nebudeme nalhávat, že je třeba síly, vytrvalosti, zručnosti, ale také chuti. U štípačky dřeva se nebudete muset nijak nutit do zpracování polen. Štípače dřeva, práce s nimi, je doslova hračkou, která bude plnit také zábavnou funkci. Práce Vám půjde pěkně od ruky, a zbude pak více času na zábavu, i když štípače dřeva jsou již svým způsobem zábavou, jako takovou, a ne značnou námahou. Kvalitní štípačky dřeva renomovaných výrobců, které pro Vás máme připravené, vynikají svým poměrem ceny a výkonu. Samozřejmostí je u nás odborné poradenství, servis, záruka. 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766