Travní sekačky

I když klasická kosa, srp a brousek mají bezpochyby své kouzlo, práce s nimi vyžaduje zručnost, šikovnost a trpělivost, na rozdíl od sekačky na trávu. Veškeré modely a typy sekačky, mezi kterými je možné si vybírat, nepotřebují nijaké sáhodlouhé zaškolování, zacvičování. Moderní sekačky na trávu jsou konstruované tak, aby s nimi mohli pracovat nejen silní muži, ale i něžné pohlaví. Není tedy potřeba hned volat souseda na pomoc kvůli posečení trávy, když v domě chybí mužská ruka, nebo zrovna nikdo z členů rodiny není typickým kutilem.

 

Sekačky – práce s nimi je relaxace

Pokud jste doposud řešili posekání trávy ručním způsobem, místo využití sekačky, na kterou se třeba nedostávalo stran financí, pak se nejspíš do sečení nikdo z členů rodiny příliš nehrnul. Pořízení sekačky však nemusí být nijak nákladnou investicí, výrazným zásahem do Vašeho rodinného rozpočtu. K dostání jsou velmi kvalitní a spolehlivé sekačky, které Vás svoji cenou příjemně překvapí. Co dalšího Vás pozitivně naladí, je i práce s nimi.

 

Po zakoupení sekačky se naopak ocitnete v opačné situaci, kdy bude „přetahovaná“, kdo se sekačky na trávu ujme, až zase dojde čas na úpravu trávníku. Sekačky na trávu totiž umožní relaxovat, vypnout starosti, nechat jen tak plout myšlenky. Tak jednoduchá práce s nimi je. A pokud byste se přesto chtěli u sekačky vzdát možnosti relaxování, kdy byste si místo popocházení po pozemku, chtěli číst, či hovět v bazénku, pak pro Vás mohou být zajímavé robotické sekačky, které jsou plně automatické.

 

Robotické sekačky – nejen robotické vysavače

Možná, že jste se setkali s robotickým vysavačem, či se z jeho výhod již dokonce těšíte, ale co robotické sekačky? Ano, i zahrádkaření, péče o pozemek, se může nést v duchu absolutní pohody. Robotické sekačky, které nabízí firma Kobras, jak již název napovídá, se postarají o rovnoměrný, požadovaný zástřih trávníku, aniž by byla nutná Vaše fyzická přítomnost během samotného sečení. Volného času nemá nikdo z nás na rozdávání. Spíše bojujeme o každou hodinku, kdy se můžeme věnovat jen sami sobě, rodině, přátelům.

 

Moderní robotické sekačky na trávu Vám z volného času neukrojí, právě naopak. A máte-li domácí mazlíčky, malé děti, pak Vám sekačka při svém provozu poskytne nejen pohled na dokonale posečený trávník, ale také na humornou scénku, kdy se štěkající, mňoukající mazlíček, či capkající mrňousek, snaží sekačku dohonit.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766