Travní traktory – pomocník nejen na léto

Kvalitní a výkonné travní traktory – pro malé i rozlehlé zahrady

V prvé řadě, travní traktory jsou vskutku efektním pomocníkem, jak pro malé zahrady, tak pro rozlehlé pozemky. Sami jste možná mohli spatřit obrázek, jak travní traktory pracují na zahrádce malé „jako dlaň“. Na jednu stranu je pochopitelné, že Vám třeba připadalo k pousmání vidět travní traktory, ohromné mašiny v porovnání s velikostí zahrady, na které sekaly trávu. Majitel, který se však pro travní traktory rozhodl, by Vám mohl říci své, respektive o výhodách, které mu travní traktory přináší. Pokud i Vy máte zahradu, jedno, zdali obrazně řečeno nedohlédnete na druhý konec, nebo Vám naopak nečiní problém skočit z jednoho konce na druhý, můžete v plné míře ocenit kvalitní a výkonné travní traktory, a to třeba právě ty, které máme v naší nabídce. 

Travní traktory a jejich celoroční využití

Travní traktory, jejich nespornou výhodou je možnost jejich celoročního využití. Ne všechny travní traktory disponují touto možností. V naší nabídce si však můžete vybrat travní traktory, které nemusíte nechat zahálet po dlouhé měsíce, zatímco by pracovaly jen v letním období. Od jara do podzimu mohou travní traktory sekat trávu, v zimě se travní traktory mohou s přehledem, a bez námahy postarat o odklizení sněhové nadílky. A když jsme se již dotkli podzimního období, u kterého je typické nejen barevné listí, ale především padání listí, travní traktory Vám pomohou i s jejich sběrem, aniž byste nad shrabáváním trávili dlouhé desítky minut. Naše travní traktory tak mohou být v maximální míře využité skutečně po celý rok. Bude záležet na Vás, jak moc je budete „šetřit“, nebo zda je využijete, jako plnou pracovní sílu. 

 

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766