Zahradní technika - drtiče

Drtiče si můžete vybírat z různých druhů. Kobras nabízí elektrické drtiče i drtiče benzínové. Všechny naše drtiče jsou účinné, ekologicky nezávadné a velmi jednoduché na obsluhu. Jsou skvělým řešením pro všechny ekologicky smýšlející osoby a pro všechny, kteří chtějí maximálně výhodně využít veškeré výsledky jejich pěstování. Drť z dřevin je vynikající pro zatápění v kotlích nebo jako náhrada třísek při zapalování táboráku. Každý majitel zahrady o větší rozloze, by měl začít uvažovat o užitečné zahradní technice, mezi kterou se zcela jistě řadí drtiče. Jejich ovládání je opravdu jednoduché a zvládne ho v podstatě každý. 

Naše zahradní drtiče jsou vhodné pro všechny typy zahrad, ale i parků nebo sadů. I pro tu nejmenší zahrádku se zahradní technika – drtiče výborně hodí, neboť zpracuje veškerý biologický odpad. Snadno se tak zbavíte nepotřebných rostlinných zbytků nebo je můžete využít pro kompostování, mulčování případně pro zátop. Zahradní drtiče od Kobras jsou pohodlné, maximálně výkonné a jednoduše ovladatelné. Navíc nezaberou moc místa, takže je můžete snadno přechovávat v jakémkoliv domku pro zahradní nářadí. Zahradní drtiče vám rádi dodáme až na místo vaší zahrady a samozřejmě vám rádi pomůžeme s jejich výběrem. K dispozici vám budeme po celou dobu užívání drtiče. 

Chovat ekologicky by se měl každý zahrádkář. Drtiče by se tak měly stát běžným vybavením všech zahrad, a to nejen z ekologického, ale i z praktického hlediska. Výživného kompostu dosáhnete jedině drtí ze zahradního drtiče. Odpadnou vám starosti týkající se zpracování velkých větví a jiných kusů dřevin. V zimních měsících si pak zatopte rozdrceným dřívím, které můžete uchovávat řadu měsíců až let. Obraťte se na Kobras a nechte si poradit, který zahradní drtič by byl pro vás a vaší zahrádku ten nejvhodnější.Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766