Elektrické pily Kobras – kvalitní zahradní technika

Naše elektrické pily Dolmar jsou ideálním řešením v případě, že máte na zahradě dostupný zdroj elektriky. Na rozdíl od klasické (benzinové) motorové pily je taková elektrická motorová pila omezená pouze na zpracovávání dřeva, které je na dosah elektrického kabelu. Elektrické pily jsou ryze zahradní technika - obvykle disponují kabely o délce 25 (maximálně 50) metrů. Pokud Vám záleží na delším dosahu pily a chcete mít více volnosti, je pro Vás výhodnější zvážit koupi benzinové motorové pily. Nicméně, elektrické pily mají oproti benzinovým pilám několik výhod. 

Ta nejvýraznější výhoda spočívá v ceně – pořizovací i provozní. I ty nejprofesionálnější elektrické pily jsou cenově srovnatelné s nejjednoduššími typy motorových pil - pokud tedy máte k dispozici zásuvku a neplánujete řezání dřeva přímo v terénu, tyto přístroje Vám pohodlně postačí. Jejich výhodou je také jednodušší obsluha a skutečnost, že není potřeba hlídat správný poměr oleje a benzinu ani se starat o palivový filtr. Elektrické pily Kobras navíc díky celé řadě automatických bezpečnostních opatření nejsou pro člověka žádnou hrozbou a práce s nimi je maximálně pohodlná.

Motorové pily Kobras – spolehliví společníci pro porcování dřeva

Zahradní technika není jedinou záležitostí, na kterou je Kobras expertem. Nabízíme Vám benzinové motorové pily, které rozšiřují Vaše pole působnosti i daleko za zahradu. K dispozici je celá řada hobby, poloprofesionálních i profesionálních motorových pil. Motorové pily jsou všeobecně značně výkonnější než elektrické pily – pokud tedy zpracováváte větší množství dřeva, jsou pro Vás ideální. Jak elektrické, tak i motorové pily jsou vhodné pro klasické práce se dřevem na zahradě. Záleží jen na Vás, jak si vyberete.

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766