Zahradní technika Stiga

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství zahradní techniky od společnosti Stiga. Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jejich výrobky lze používat na Vaší zahradě po všechna roční období.

V naší nabídce naleznete sněhové frézy, travní traktory, sekačky na trávu, motorové kosy a křovinořezy, travní frézy neboli provzdušňovače, řetězové pily, nůžky na živé ploty, zahradní vysavače, drtiče a štěpkovače a to vše značky Stiga.

Sněhové frézy Stiga patří k nejkvalitnějším a nejvýkonnějším frézám na trhu. Sněhové frézy jsou dokonalým pomocníkem k odklízení sněhové nadílky, což ušetří nejen Váš jistě drahocenný čas, ale také Vaše zdraví. V naší nabídce naleznete jednostupňové a dvoustupňové sněhové frézy. Jednostupňové frézy se velmi snadno ovládají a vynikají převážně svou nízkou hmotností. Hodí se zejména do městských podmínek. Pokud potřebujete sněhovou frézu do horských podmínek, pak vybírejte z naší nabídky dvoustupňové sněhové frézy, které se vyznačují výkonnějším motorem, než frézy jednostupňové.

Travní traktory jsou určené spíše pro rozlehlejší zatravněné plochy a jsou zárukou rychlého a kvalitního posečení trávy. V neposlední řadě je sekání trávy pomocí travního traktoru velmi pohodlnou záležitostí. Z naší nabídky můžete volit z travní traktorky s mechanickou převodovkou, s převodovkou hydrostat a AKU traktory značky Stiga.

V naší nabídce naleznete také široký výběr sekaček značky Stiga. Volit si můžete z elektrické sekačky s pojezdem a bez pojezdu, motorové sekačky s pojezdem i bez pojezdu a také ze sekaček mulčovacích. Elektrické sekačky se hodí spíše na menší zatravněné plochy a to hlavně z důvodu závislosti na přívodu elektrické energie. Motorové sekačky se hodí pro středně velké zatravněné plochy a jejich výhody tkví ve vysokém výkonu, snadné manipulaci, tichému a ekologickému provozu. Při zakoupení mulčovacích sekaček Vám odpade starost s vynášením a skladováním posekané trávy. Mulčovací sekačka rozseká trávu na miniaturní kousky, které se časem rozloží a poslouží Vašemu trávníku jako hnojivo.

Nejenom jako doplněk k sekačce doporučujeme zakoupit si také křovinořez. Křovinořez slouží k sečení trávy na místech, kde se samotná sekačka nemůže dostat. Pomůže Vám tak například posekat trávu u krajů cesty, okolo záhonků, keřů apod. Použití křovinořezu je velmi pohodlné a všechny ovladače se nacházejí na pravé rukojeti.

Provzdušňovače neboli vertikutátory jsou nepostradatelným pomocníkem k udržování dokonalého vzhledu Vašeho trávníku. Každý trávník potřebuje po čase provzdušnit a zbavit zbytků rostlin. V naší nabídce naleznete elektrické a také benzínové provzdušňovače. V případě řetězových pil můžete vybírat z elektrických a motorových pil. Výhodou motorové pily je možnost pracovat tam, kde se nacházíte mimo dosah elektrického proudu. Elektrická pila se hodí mimo jiné také pro využití uvnitř v interiéru.

Dalšími zahradními pomocníky značky Stiga jsou nůžky na živé ploty, které mohou býti elektrické, akumulátorové nebo benzínové. Dále v naší nabídce naleznete také zahradní vysavače či štěpkovače Stiga. Zahradní vysavače oceníte především na podzim, kdy začne opadávat listí ze stromů. Štěpkovačem se rozumí drtič zahradního odpadu, který Vám umožní např. zpracování větví.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766