Zahradní technika - traktory

 

Zahradní traktory od Kobras jsou ideální pro jakékoliv velké travnaté plochy. Poradí si s parky, sady nebo třeba s fotbalovými hřišti. Pro udržení dokonalých trávníků je důležitá kvalitní zahradní technika. Kobras zaručuje skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Stroje jsou na té nejvyšší technické úrovni, odolné vůči vnějším nepříznivým vlivům. Nabízíme zahradní traktory s mechanickou převodovkou i zahradní traktory s převodovkou hydrostat. Mechanická převodovka zajišťuje plynulý rozjezd a plynulou úpravu rychlosti během řízení. Zahradní technika vybavena převodovkou hydrostat je určená pro rozlehlé travnaté plochy. Silný motor urychlí i usnadní každé sekání trávníku.

Zahradní traktory nabízíme se sběrnými koši, ale i s bočním výhozem. Tento typ je vhodný, pro ty, kterým nezáleží na tom, zda zbytky trávy zůstanou na trávníku. Nemusíte pak řešit vysypávání koše. Trávník dokonalého střihu dosáhnete s každým typem této zahradní techniky. V nabídce jsou i oblíbené mulčovací ridery, které přinášejí hned několik výhod. První je, že se vůbec nemusíte zabývat problémem, co udělat s posekanou trávou. Druhou výhodou je, že máte trávník pohnojený a to v podstatě bez námahy. Všechny zahradní traktory Kobras pak mají jednoduché ovládání, které zvládne i naprostý začátečník.

Se zahradními traktory vás bude sekání trávy skutečně bavit. Jen si tak sedíte, pozorujete okolí a přitom děláte vašemu trávníku velkou službu. Se sekačkami, kterými musíte manipulovat vlastní silou, nikdy nedosáhnete tak dokonalého střihu každé travnaté plochy. Kobras nabízí i mnohé velice příznivé služby navíc, mezi které patří doprava zdarma a samozřejmě poradenství, které vám rádi poskytneme. Samozřejmostí je i následný servis, mezi který patří i odvoz z vašeho travnatého pozemku. Kdykoliv byste si pak při užívaní tohoto stroje nevěděli rady, neváhejte s na nás obrátit. Zahradní traktory vám budou ale zcela jistě i bez naší následné pomoci sloužit kvalitně a dlouho přesně podle vašich představ. 

 

 


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766