Zahradní technika - traktory

 

Zahradní traktory od Kobras jsou ideální pro jakékoliv velké travnaté plochy. Poradí si s parky, sady nebo třeba s fotbalovými hřišti. Pro udržení dokonalých trávníků je důležitá kvalitní zahradní technika. Kobras zaručuje skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Stroje jsou na té nejvyšší technické úrovni, odolné vůči vnějším nepříznivým vlivům. Nabízíme zahradní traktory s mechanickou převodovkou i zahradní traktory s převodovkou hydrostat. Mechanická převodovka zajišťuje plynulý rozjezd a plynulou úpravu rychlosti během řízení. Zahradní technika vybavena převodovkou hydrostat je určená pro rozlehlé travnaté plochy. Silný motor urychlí i usnadní každé sekání trávníku.

Zahradní traktory nabízíme se sběrnými koši, ale i s bočním výhozem. Tento typ je vhodný, pro ty, kterým nezáleží na tom, zda zbytky trávy zůstanou na trávníku. Nemusíte pak řešit vysypávání koše. Trávník dokonalého střihu dosáhnete s každým typem této zahradní techniky. V nabídce jsou i oblíbené mulčovací ridery, které přinášejí hned několik výhod. První je, že se vůbec nemusíte zabývat problémem, co udělat s posekanou trávou. Druhou výhodou je, že máte trávník pohnojený a to v podstatě bez námahy. Všechny zahradní traktory Kobras pak mají jednoduché ovládání, které zvládne i naprostý začátečník.

Se zahradními traktory vás bude sekání trávy skutečně bavit. Jen si tak sedíte, pozorujete okolí a přitom děláte vašemu trávníku velkou službu. Se sekačkami, kterými musíte manipulovat vlastní silou, nikdy nedosáhnete tak dokonalého střihu každé travnaté plochy. Kobras nabízí i mnohé velice příznivé služby navíc, mezi které patří doprava zdarma a samozřejmě poradenství, které vám rádi poskytneme. Samozřejmostí je i následný servis, mezi který patří i odvoz z vašeho travnatého pozemku. Kdykoliv byste si pak při užívaní tohoto stroje nevěděli rady, neváhejte s na nás obrátit. Zahradní traktory vám budou ale zcela jistě i bez naší následné pomoci sloužit kvalitně a dlouho přesně podle vašich představ. 

 

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766