Zahradní technika - provzdušňovače

Důležitost zahradního provzdušňovače

Proč uvažovat o koupi zahradního provzdušňovače? Za perfektním vzhledem trávníku nestojí jen dokonalý sestřih za pomoci sekačky, která je také zařazena jako zahradní technika. Zahradní provzdušňovače se postarají o nezbytný krok pro Váš trávník, který se odrazí na právě lepším estetickém dojmu. Provzdušňovače se postarají, aby se do půdy dostaly nezbytné živiny pro správný růst trávníku. To však není jediná úloha a výjimečnost provzdušňovače. Zahradní provzdušňovače zároveň odstraní mechy, a zabrání, aby nedošlo k tzv. zplstnatění, se kterým se můžete u nesprávně udržovaného trávníku setkat. Takové zahradní provzdušňovače jsou tak více, než 2 v 1. Váš trávník bude díky úloze provzdušňovače nejen pěkný na pohled, ale zároveň zdravý uvnitř. 

Využití provzdušňovače z jara, na podzim

 

Pokud stojíte před koupí provzdušňovače, pak je z hlediska jeho funkčnosti, ten nejvyšší čas na jaře, či na podzim. Právě na jaře a na podzim oceníte výhody provzdušňovače, které Vám nabízí. Respektive provzdušňovače užijete před Vaším prvním sečením z jara, a následně pak v období, kdy sečení trávníku končí. Dalo by se tak tedy říci, že provzdušňovače zahajují a ukončují sezónu zahrádkaření. Čekat však s koupí provzdušňovače nemusíte čistě jen v uvedeném období. U nás najdete výkonné provzdušňovače, které Vás příjemně překvapí nejen svojí spolehlivostí a kvalitou, ale také cenou. Nebudete-li si vědět rady, která zahradní technika by Vám neměla chybět, určitě se na nás obraťte, kdy Vám můžeme nejen ohledně výběru provzdušňovače poradit, a doporučit to nejvhodnější řešení.


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766