Zahradní/travní traktory - typy

Zahradní traktory – mechanická a hydrostatická převodovka 

Travní traktory, jejich základní členění je podle pohonu, a to na travní traktory s mechanickou převodovkou a zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou. Pro jaké travní traktory se spíše rozhodnout? Nabízíme Vám nejen kvalitní zahradní traktory, ale také odborné poradenství. A tak se na nás můžete s důvěrou obrátit ohledně konzultace, které travní traktory by pro Vaše potřeby byly tou nejlepší volbou. Spokojený zákazník, který se těší z dokonale upravené plochy své zahrady, je pro nás skutečně na prvním místě. V krátkosti Vám však můžeme nyní představit rozdíly, které přináší travní traktory s mechanickou a hydrostatickou převodovkou.

Zahradní traktory s mechanickou převodovkou

Jste-li řidiči, pak Vám mohou být travní traktory s mechanickou převodovkou bližší. Jejich řazení je totiž obdobné, jako při řízení osobního vozu. Krom toho travní traktory s mechanickou převodovkou nabízí prakticky provoz, který je bezúdržbový. Travní traktory s mechanickou převodovkou, jsou natolik snadné na ovládání, že s nimi dokáže manipulovat opravdu každý. 

Zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou

Ten nejvyšší komfort během ovládání, však přináší zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou. Na rozdíl od osobního auta, travní traktory s hydrostatickou převodovkou, nedisponují řadicí pákou, hledali byste jí tedy marně. Jinými slovy, chcete-li změnu, pak tento typ traktoru Vás může svým uživatelským komfortem při ovládání příjemně nadchnout. A jak je to s údržbou? Travní traktory s hydrostatickou převodovkou vyžadují minimální údržbu, a to díky uzavřenému samomaznému olejovému čerpadlu, kterým převodovka disponuje. 

 

 


Novinky

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766