Zahradní/travní traktory - typy

Zahradní traktory – mechanická a hydrostatická převodovka 

Travní traktory, jejich základní členění je podle pohonu, a to na travní traktory s mechanickou převodovkou a zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou. Pro jaké travní traktory se spíše rozhodnout? Nabízíme Vám nejen kvalitní zahradní traktory, ale také odborné poradenství. A tak se na nás můžete s důvěrou obrátit ohledně konzultace, které travní traktory by pro Vaše potřeby byly tou nejlepší volbou. Spokojený zákazník, který se těší z dokonale upravené plochy své zahrady, je pro nás skutečně na prvním místě. V krátkosti Vám však můžeme nyní představit rozdíly, které přináší travní traktory s mechanickou a hydrostatickou převodovkou.

Zahradní traktory s mechanickou převodovkou

Jste-li řidiči, pak Vám mohou být travní traktory s mechanickou převodovkou bližší. Jejich řazení je totiž obdobné, jako při řízení osobního vozu. Krom toho travní traktory s mechanickou převodovkou nabízí prakticky provoz, který je bezúdržbový. Travní traktory s mechanickou převodovkou, jsou natolik snadné na ovládání, že s nimi dokáže manipulovat opravdu každý. 

Zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou

Ten nejvyšší komfort během ovládání, však přináší zahradní traktory s hydrostatickou převodovkou. Na rozdíl od osobního auta, travní traktory s hydrostatickou převodovkou, nedisponují řadicí pákou, hledali byste jí tedy marně. Jinými slovy, chcete-li změnu, pak tento typ traktoru Vás může svým uživatelským komfortem při ovládání příjemně nadchnout. A jak je to s údržbou? Travní traktory s hydrostatickou převodovkou vyžadují minimální údržbu, a to díky uzavřenému samomaznému olejovému čerpadlu, kterým převodovka disponuje. 

 

 


Novinky

Pozor při objednávce !

Aktuálně řešíme technickou závadu při objednávce. Pokud Vám nepůjde zadat způsob dopravy při objednávce bez registrace, udělejte prosím registraci. Pak to půjde. Technickou závadu řešíme, jak to bude funkční, dáme vědět. Díky.

Dodáváme i na Slovensko

V našem e-shopu můžete klidně objednat i s dodáním do Slovenské republiky.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte jaký dárek pro své blízké? Líbí se Vám naše zboží a chtěli byste udělat radost i někomu jinému? Darujte mu Dárkovou poukázku do našeho obchodu a výběr nechte na něm.

Kontakt

Kobras, spol. s r.o.
Chlumecká 1502/21
Kyje - Černý Most
198 00 Praha 9

tel. 281 915 780
fax. 281 915 786
E-mail: kobras@kobras.cz

Karavany a přívěsy:
Benátky nad Jizerou
tel. 326 329 766